Klassiska stolar i barock

436790

STOLAR, 3 st., 1700-tal, barock, skuren dekor, genombruten ryggbricka krönt av stjärna, sitthöjd ca 54 cm

Ytskador, maskstugna fotavslut, påbörjad renovering

Rum 19

Klassiska stolar i barock

Budhistorik (6 bud)
3030002
3030001
2 800
3029415
2 600
3029413
2 400
3029411

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.