Handdukshållare

436784

HANDDUKSHÅLLARE, 1800/1900-tal, bemålad, höjd ca 79, 66x29 cm

Bruksslitage

Rum 6

Handdukshållare

Budhistorik (14 bud)
3043647
900
3041981
850
3042603
3041981
750
3037353
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.