Raymond Campbell

436762

RAYMOND CAMPBELL (född 1956): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 51x41 cm

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Rum 6

Raymond Campbell

Budhistorik (12 bud)
3043617
7 000
3044041
6 800
3043617
6 200
3043532
6 000
3043532
5 200

Slutpris SEK:
7 000
668 EUR, 751 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.