Raymond Campell

436761

RAYMOND CAMPBELL (född 1956): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 40x60 cm

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Raymond Campell

Budhistorik (38 bud)
3043440
8 200
3043391
8 000
3043439
8 000
3043391
7 800
3043436
7 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.