Akvarell och broderi

436758

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Sällskap vid häst och vagn, blandteknik med akvarell och broderi, ca 78x58 cm

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Konst, Äldre måleri

Akvarell och broderi
Budhistorik (28 bud)
3044038
3 400
3043452
3 200
3043426
3043451
3043426
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.