Sideboard

436756

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanérat med mahogny, draghandtag i mässing, skåp och lådor, höjd ca 86, 165x78 cm

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Omfattande ytskador, slitage, nyckel saknas

Rum 6

Sideboard

Budhistorik (30 bud)
3034037
2 600
3033849
2 400
3031668
3031615
3031667

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.