Josef Emil Lémon

436755

JOSEF EMIL LÉMON (1895-1968): Höstlandskap, signerad Lémon, olja på pannå, ca 46x55 cm

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Josef Emil Lémon

Budhistorik (1 bud)

3031604
2017-01-26 20:15:01

2017-02-01 kl 21:52
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.