Bokhylla

436752

BOKHYLLA, jugend, 1900-talets första del, fanérade och mörkbetsade träslag, höjd ca 189, 105x45 cm, nyckel finns

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Ytskador, slitage, hyllhållare saknas

Rum 12

Bokhylla

Budhistorik (8 bud)
3034038
850
3044370
3034038
700
3037847
650
3034038
450

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.