Bord i Louis XV-stil

436751

BORD, 1 par, Louis XV-stil, 2 lådor i sargen, fanérad med olika träslag bl.a. valnöt, beslag i brons, höjd 71, 45x29 cm

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Slitage, skador, fanérbortfall

Bord i Louis XV-stil

Budhistorik (13 bud)
3043827
3041911
3043826
3041911
700
3041884
650

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.