Herman Axel Hägg

436739

AXEL HERMAN HÄGG (1884-1966): "Campanile Venedig'', etsning, signerad A H Hägg och stämpelsignerad och daterad 1914, ca 54x37 cm

Något gulnad

Herman Axel Hägg
Budhistorik (4 bud)

3042492
450
3041852
3039980
3033616

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.