Elena Micheew oljemålning

436687

ELENA MICHEEW (1899-1972): Sittande dam, signerad och daterad E. Micheew -39, olja på duk, ca 112x82 cm

Konst, Äldre måleri

Elena Micheew oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3051461
3044327
3038546

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.