Anton Michelsen armband "Daisy"

436679

ANTON MICHELSEN, "Daisy", armband, sterlingsilver, delvis med förgyllda detaljer, vit emalj, länd ca 18,5 cm, vikt ca 26 g

Enstaka emaljskador

Guld/Smycken

Kundcenter

Anton Michelsen armband

Budhistorik (13 bud)
3049675
1 800
3046833
3046832
3046831
950
3046830
900

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.