Andersson oljemålning

436668

LENNART ANDERSSON (1900-tal): Kvinnoporträtt med fruktkorg, olja, signerad Lennart Andersson, ca 65x46 cm

Smuts innanför glas

Andersson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3048839
2017-02-03 19:28:31

2017-02-04 kl 21:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.