Bengt Lindström olja F6

436604

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Profeten, 1996, signerad Lindström, olja på duk, 41x33 cm, på baksidan titel samt inskription F6-1079/96

Kundcenter

Bengt Lindström olja F6

Budhistorik (8 bud)
3046399
19 000
3045765
18 500
3030589
18 000
3030587
15 000
3030296
12 000

Slutpris SEK:
19 000
1 936 EUR, 2 341 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.