Herrporträtt oljemålning

436575

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige, omkring 1700-talets mitt): Porträtt av adelsman och dennes hund, olja på dubblerad duk, ca 81x64 cm

Krackelyrer, retuscher, dubblerad duk

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Herrporträtt oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3057297
6 000
3057295
5 800
3057285
5 600
3057293
5 400
3057285
5 200

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.