Damporträtt oljemålning

436569

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige, omkring 1700 talets andra hälft): Porträtt av adelsdam, olja på dubblerad duk, 80x64 cm

Krackelyrer, retucscher, dubblerad duk

Konst, Äldre måleri

Damporträtt oljemålning

Budhistorik (47 bud)
3057835
33 000
3057824
32 000
3057832
31 000
3057824
30 000
3057823
29 000

Slutpris SEK:
33 000
3 363 EUR, 4 066 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.