Lars Englund pastell

436550

LARS ENGLUND (född 1933): Utan titel, monogramsignerad och daterad -54, pastell, ca 48x39 cm, monterad i passepartout, saknar ram

Rum 9, Vagga 3

Lars Englund pastell

Budhistorik (15 bud)
3044555
3044554
2 800
3044552
2 600
3044550
3044511

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.