Digitala armbandsur 1970/80-tal

436515

DIGITALA KLOCKOR, 5 st, 1970/80-tal, bestående av: Nelsonic, "Video Game Watch, Space Attacker", Citizen, "Digi Ana", Citizen, Quartz, alarm chronograph, Citizen "Seven", alarm chronograph, Pulsar, alarm chronograph

Slitage, Pulsar med ägarmärkning

Klockor/Ur

Budhistorik (6 bud)
3050891
550
3055135
500
3050891
450
3055133
3050891

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.