Salongsgrupp 18/1900-tal

436473

SALONGSGRUPP, 3 dlr., stolar tidigt 1900-tal, bord sent 1800-tal, betsat trä, stoppade sitsar, mått bord ca höjd 80, 103x60 cm

Bordet med lagningar

Rum 6

Salongsgrupp 18/1900-tal

Budhistorik (1 bud)

3041959
2017-01-31 18:49:40

2017-02-02 kl 13:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.