Helmer Osslund oljemålning

436462

HELMER OSSLUND (1866-1938): Landskapsvy, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper, uppklistrad på kartong, ca 43x34 cm

Rum 4

Helmer Osslund oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3047981
7 800
3038503
6 400
3038493
6 200
3038492
5 600
3038489
5 400

Slutpris SEK:
7 800
795 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.