Anita Fröding

436402

ANITA FRÖDING (född 1942): "Sensommar prelude" ur sviten "Toner och tangenter", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad

Fack 36

Anita Fröding

Budhistorik (6 bud)
3051671
2 600
3051669
2 400
3051668
3050530
3050524

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.