Anita Fröding

436399

ANITA FRÖDING (född 1942): "Vem kan segla förutan vind" ur sviten "Toner och tangenter", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad

Fack 45

Anita Fröding

Budhistorik (19 bud)
3052586
5 200
3052582
5 000
3052585
5 000
3052582
4 800
3052581
4 600

Slutpris SEK:
5 200
530 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.