Ishink med bricka

436385

ISHINK, 2 delar, päronformad ishink med bricka, koppar med mässingshandtag, komplett insats av plast, 1900-talets andra hälft, höjd ca 33 cm

Smärre slitage

Diverse, Hem, Metall, Koppar

Ishink med bricka

Budhistorik (5 bud)
3051290
850
3051223
3041891
750
3041889
3037023

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.