Orientmatta

436210

ORIENTMATTA, antik, Tabriz, s.k. Haji Jalili, ca 169x122 cm

Något reducerad kortsida, blekt, slitage, skador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (29 bud)
3047788
4 200
3047449
3047786
3047449
3 400
3046977
3 200

Slutpris SEK:
4 200
432 EUR, 492 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.