Hermès scarf "La Promenade de Longchamps"

436209

HERMÈS, scarf "La Promenade de Longchamps", designad av Philippe Ledoux för Hermès 1965, foulardsiden, röd/vit botten, 90 x 90 cm
Skador: Smärre slitage

Smärre slitage

Fashion

Hermès scarf

Budhistorik (14 bud)
3058398
3060239
3058398
850
3055340
3055764

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.