Bordslampa jugend Light up the dark

436128

BORDSLAMPA, jugend, 1900-talets första hälft, glaserad fot, totalhöjd ca 61 cm

Slitage, en senare fot

Belysning, Bordslampor, Temaauktion

Budhistorik (3 bud)

3071348
3070340
3070340

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.