Marianne Ågren oljemålning

436124

MARIANNE ÅGREN (född 1943): "Kvinna i rött", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 65x72 cm

Tavelvagn 32

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3048578
3046721
1 900
3041450
1 600
3041445
3036221

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.