Marianne Ågren

436117

MARIANNE ÅGREN (född 1943): "Kvinna i sjömansblus", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 97x86 cm

Rum 9

Marianne Ågren

Budhistorik (19 bud)
3044311
5 000
3042283
4 200
3042282
3 800
3042279
3040408
2 800

Slutpris SEK:
5 000
510 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.