Marianne Ågren

436112

MARIANNE ÅGREN (född 1943): "Blommande körsbärsträd", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 125x115 cm

Rum 9

Marianne Ågren

Budhistorik (8 bud)
3039981
6 000
3039977
4 200
3034261
3034260
3034259
1 600

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.