Antoni Clavé färgetsning

436110

ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), Komposition, signerad Clavé 16/80, färgetsning och akvatint, bladstorlek, 76,5x57 cm

Fack 6

Antoni Clavé färgetsning
Budhistorik (6 bud)
3050876
3050796
3034239
1 900
3034235
1 800
3034232

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.