Byrå

436086

BYRÅ, 1900-tal, inläggningar i bland annat palisander, bemålad dekor, höjd 89, bredd 99, djup 43 cm

Cites-intyg medföljer

slitage, faner skador

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Byrå

Budhistorik (25 bud)
3050011
3054453
2 800
3050011
2 600
3054452
2 400
3050011

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.