Hans Ekvall oljemålning

436083

HANS EKVALL (född 1919-2005), Stockholmsvy, signerad Hans Ekvall, olja på duk, ca 33x49 cm

Fack 37

Hans Ekvall oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3045225
750
3040461
700
3040461
600
3044296
550
3040461

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.