Johannes Ravn

436065

JOHANNES RAVN (1922-1991): Rådjur i vinterlandskap , signerad, olja på duk, 50x58 cm

smärre slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Johannes Ravn

Budhistorik (11 bud)
3054263
850
3054261
3054258
750
3045014
700
3054254
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.