Thomas Austen Brown

436061

THOMAS AUSTEN BROWN (1859-1924): Landskap i månsken, signerad, olja på pannå, ca 40x54 cm

smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Thomas Austen Brown

Budhistorik (4 bud)

3053553
3042781
3039449
3039445

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.