Helge Kemner

436043

HELGE KEMNER (1883-1934), tillskriven, porträtt, olja på duk, ca 90x68 cm

slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Helge Kemner

Budhistorik

2017-02-05 kl 17:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.