Oscar Törnå soldat oljemålning

436028

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Soldat,
signerad Oscar Törnå, olja på duk, ca 63x51 cm

Konst, Äldre måleri, Vapen/Medaljer

Budhistorik (8 bud)
3045439
2 600
3036802
3034421
3034420
3034418

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.