Oljemålning

436027

OIDENTFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal):Komposition, signerad Aguadok?, olja på duk upplagt på pannå, ca 46x38 cm

krackelyrer, dukhål, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3045301
3039008
3034099

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.