Karmstolar Frankrike senempire

436003

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets mitt, Frankrike, senempire Napoleon III, mahogny, skuren dekor, sitthöjd ca 42 cm

Lagningar och sprickor

Rum 22

Budhistorik (4 bud)

3039467
6 000
3035300
3 400
3029305
3028033

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.