Karmstolar Frankrike senempire

436002

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets mitt, Frankrike, senempire Napoleon III, mahogny, skuren dekor, sitthöjd ca 42 cm

Lagningar och sprickor, en stol med lösa fjädrar

Rum 13

Budhistorik (3 bud)

3039465
6 000
3029310
3 200
3028032

Slutpris SEK:
6 000
611 EUR, 739 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.