Carl Fredrik Reuterswärd akvarell

435959

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), "Etude pour le Grand Fétische -Picasso Sleeping Partner-", signerad med dedikation och daterad Reuterswärd, pour Jan, 14 maj 1980, akvarell, 70,5x52,5 cm

Rum 22

Budhistorik (3 bud)

3047757
3036169
3034976

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.