Huggare svenska

435921

HUGGARE, 2 st svenska, m/1748, och m/1865 för fångvården, längd 76 resp 77 cm

skador och lagningar

Vapen/Medaljer

Monter 32

Huggare svenska

Budhistorik (16 bud)
3046514
3046513
3046510
950
3046507
900
3046505
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.