Henri Goetz olja Fransk konst

435902

HENRI GOETZ (Frankrike 1909-1989), Surrealsitisk komposition, signerad Goetz, otydligt daterad -43?, olja på pannå, 25x20 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Henri Goetz olja Fransk konst
Budhistorik (10 bud)
3093833
6 400
3093832
6 200
3093832
6 000
3093824
3092751
3 200

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.