Nan goldin Cibachrome

435899

NAN GOLDIN (USA, född 1953), Tokyo Love #33, signerad och daterad på baksidan, Cibachrome 59x39,5 cm

Konst, Fotografi

Nan goldin Cibachrome

Budhistorik (8 bud)
3050539
8 000
3049596
6 200
3041532
6 000
3039554
5 000
3037722
4 800

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.