Nan Goldin Cibachrome

435898

NAN GOLDIN (USA, född 1953), Tokyo Love #26, signerad och daterad på baksidan Nan Goldin 1994-1995, Cibachrome, 39,5x59 cm

Konst, Fotografi

Nan Goldin Cibachrome

Budhistorik (7 bud)
3050358
5 000
3050325
3050324
2 800
3048248
2 600
3044583
2 400

Slutpris SEK:
5 000
510 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.