Annika Liljedahl textilobjekt

435897

ANNIKA LILJEDAHL (född 1946), Primadonnor, signerad Annika Liljedahl på kopparplakett, handkolorerad textilapplikation, 41x41x3 cm
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Stadsauktion 1990-06-20 #2181

Rum 20

Annika Liljedahl textilobjekt

Budhistorik (7 bud)
3051198
1 900
3051216
1 800
3051198
1 700
3051143
1 600
3048400

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.