Madeleine Pyk olja på pannå

435895

MADELEINE PYK (född 1934), Sjöman, signerad och daterad Madeleine Pyk 1957, olja på pannå, 61x33 cm

Kundcenter

Madeleine Pyk olja på pannå

Budhistorik (15 bud)
3050575
12 500
3042789
12 000
3042789
11 500
3050574
11 000
3042789
10 000

Slutpris SEK:
12 500
1 274 EUR, 1 540 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.