Madeleine Pyk olja på duk

435894

MADELEINE PYK (född 1934), "Ryssen", signerad M. Pyk, olja på duk, 128x63 cm

Rum 22

Madeleine Pyk olja på duk

Budhistorik (7 bud)
3050702
9 000
3050457
5 000
3050109
3048837
1 700
3042262
1 600

Slutpris SEK:
9 000
917 EUR, 1 109 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.