Sandro Chia färgetsning

435893

SANDRO CHIA (född 1946), Two men on a raft, signerad Chia T.P. (Trial Proof) ordinarie upplaga 50, etsning och akvatint tryckt i färger, 39,5x49,5 cm, bladstorlek 57x75 cm

Fack 6

Sandro Chia färgetsning
Budhistorik (7 bud)
3048053
3051139
1 900
3048053
1 800
3051137
1 700
3048053
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.