Sandro Chia carborunddumgravyr

435892

SANDRO CHIA (född 1946), Dionysos Dinner, 1989-90, signerad och numrerad Chia 38/50, etsning och carborundum med handkolorering, 120x99 cm
PROVENIENS: Arij Gasuinasen Fine Art, Palm Beach, Florida

Konst, Fotografi

Rum 11

Budhistorik (7 bud)
3048048
3045714
1 400
3044955
1 300
3044952
3038924

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.