Sandro Chia carborundumgravyr

435891

SANDRO CHIA (född 1946), Untitled (The Thief), 1989-90, signerad och numrerad Chia 8/50, färgetsning och caborundum, 130x98 cm

Sandro Chia carborundumgravyr

Budhistorik (5 bud)
3050722
3 400
3050003
3 200
3049580
2 400
3038923
3034243

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.